eten & meer van eigen erf
Sokken
www.usdoheem.nl
Mutsen
eigen genaaide ...
In 2018-2019 is het assortiment uitgebreid met handgemaakte tassen. Te kekke tassen en uniek bovendien, want er is geen tweede van. Naast de luxe tas hadden we al een 'gewonere' tas, handig om de bij ons gekochte jams en sokken in te vervoeren. Bij Eigen genaaide is gebruik gemaakt van verschillende technieken van quilt en patchwork.
In 2021 is het assortiment uitgebreid, nu met sierkussens en pannenlappen. In 2022 zijn daar onder andere keukenschorten en de laptop - notebook - I-pad hoes. Veel van de genaaide spullen zijn duurzaam omdat we stoffen hergebruiken.
Naast Eigen genaaide hebben we ook een beperkt assortiment Eigen gehaakte. Dit zijn voornamelijk verschillende soorten (vloer)kleden.
Onze prijzen:
mondkapje (met bewaar-waszakje) | € 7,50
telefoonhoesje € 10
deurstopper | v/a € 7,50
tochtslurf | € 10
set pannenlappen | € 13,50
laptop - notebook | € 23
I-pad hoes | € 19,00
tas | € 25
sierkussen compleet | € 32
sierkussen (hoes) | € 27
binnenkussen | € 5
keukenschort kort € 25
keukenschort normaal € 29
(vloer)kleden | vanaf € 40
Staan wij op de markt? Kom dan eens langs. In onze verkooptent kunt u onze voorraad bekijken. Neem gerust contact op wanneer u meer informatie wilt.
ús Doheem
eten & meer van eigen erf
www.usdoheem.nl
deze website is gemaakt door
© 2014 - heden ús Doheem